Новини

Депутат Олександр Воскобойнік залишає посаду керівника Центрального хабу “МХП”

Депутат Черкаської обласної ради Олександр Воскобойнік завершує свої обов’язки на посаді керівника Центрального хабу “МХП”. Офіційно останнім робочим днем Воскобойніка стане 22 жовтня. У своїй відповіді він не підтвердив і не спростував цю інформацію, зазначивши, що знову слід зв’язатися “завтра”.

Реклама

На чолі Центрального хабу “МХП” його наступником призначено Андрія Рибалка, який розпочне виконувати нові обов’язки 23 жовтня. Рибалко працює в “МХП” з 2013 року, коли він обійняв пост економіста, а до цього моменту очолював Західний хаб “МХП”.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама