Новини

На Черкащині запускають графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості

На Черкащині запускають графіки обмеження потужності для бізнесу та промисловості

На Черкащині стартують нові графіки обмеження потужності для бізнесу та промислових підприємств. Згідно з розпорядженням НЕК «Укренерго», 17 жовтня з 07:00 до 22:00 на території Черкаської області будуть введені графіки обмеження потужності (ГОП). Цю важливу інформацію оголосив начальник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.

Варто зазначити, що нові графіки стосуватимуться виключно непобутових споживачів, тож побутова електроенергія під ці обмеження не потрапляє. Це означає, що звичайні споживачі можуть не хвилюватися про перебої в електропостачанні. Проте, в області все ще діють графіки аварійних відключень (ГАВ), які можуть впливати на постачання електроенергії в деяких випадках.

Реклама

Енергетики закликають мешканців Черкащини споживати електроенергію ощадливо. Рекомендується уникати одночасного вмикання енергоємних приладів, щоб забезпечити стабільну роботу енергетичної системи. Разом можемо зробити все можливе для підтримання наших будинків та підприємств у комфортних умовах, не забуваючи про важливість ощадливого використання ресурсів у цей непростий час.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама