Новини

Суд стягнув активи колишнього мера Черкас Олійника на користь держави

Суд конфіскував активи колишнього мера Черкас Олійника на користь держави

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) ухвалила важливе рішення, частково задовольнивши скаргу Міністерства юстиції України щодо стягнення майна Володимира Олійника, колишнього народного депутата.

Цю важливу справу розглянули 2 жовтня 2025 року. Після детального аналізу рішення першої інстанції суд постановив передати частину майна Олійника у власність держави.

До державної власності переходять:

Реклама

– шість об’єктів нерухомості в Черкасах,
– один об’єкт у Київській області,
– прогулянкове моторне судно,
– частка корпоративних прав у компанії «Е.С.П. ТЕХНОЛОГІЇ».

Це рішення набирає чинності одразу після оголошення і не підлягає оскарженню.

Нагадаємо, Володимир Олійник, колишній мер Черкас і ексдепутат від «Партії регіонів», після початку війни виїхав до Росії, де публічно підтримує російську пропаганду. Він неодноразово з’являвся в ток-шоу російських телеканалів, де поширював антиукраїнські заяви.

Ситуація навколо активів Олійника свідчить про активну роботу українських правоохоронних органів у боротьбі з корупцією та про прагнення держави повернути вкрадене майно. Це рішення також може слугувати важливим сигналом для інших потенційних порушників закону. Державні органи продовжують стежити за ситуацією і вживають заходів для захисту національних інтересів.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама