На Черкащині Великдень пройшов спокійно завдяки злагодженій роботі поліції і нацгвардії
Правоохоронці розповіли, як на Черкащині пройшли великодні богослужіння. Поліція Черкащини забезпечила дотримання порядку під час святкових церковних заходів. У ці важливі дні поліцейські у співпраці з нацгвардійцями та представниками добровольчих формувань активно патрулювали райони, що прилегли до храмів і культових споруд. Вони забезпечували не лише безпеку, а й комфорт для вірян.
Робота правоохоронців була організована у посиленому режимі, проте великодні служби пройшли спокійно, без жодних порушень публічного порядку. Поліція закликає громадян дотримуватися правил і звертатися до правоохоронців у разі виявлення підозрілих предметів.
Реклама
Таким чином, можна сміливо стверджувати, що свята пройшли у мирній атмосфері, а спільні зусилля правоохоронців та громади дозволили зробити це святкове дійство максимально комфортним і безпечним для всіх.
