Новини

Черкаси отримали нові екскаватори для покращення тепломереж у місті

Комунальне підприємство теплових мереж «Черкаситеплокомуненерго» поповнило свій автопарк двома новими екскаваторами JCB. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко повідомив про це подію. Спеціальну техніку місто отримало від партнерів з Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. Це важлива допомога для комунального підприємства, адже з початку повномасштабного вторгнення частина техніки була передана на потреби Збройних сил України.

Реклама

Нові екскаватори вже активно використовуються на теплових мережах Черкас. Вони суттєво ощасливлять роботу комунальників, дозволяючи швидше виконувати як аварійні, так і планові ремонти. Окрім того, нова техніка сприятиме якісній підготовці теплового господарства до майбутнього опалювального сезону.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама