Шістьох героїв із Золотоніщини посмертно нагородили за мужність і хоробрість у боротьбі
У Золотоніщині відзначили посмертно шістьох полеглих воїнів, яким вручили державні нагороди. Родини цих героїв отримали відзнаки за мужність та самовідданість у захисті Батьківщини. Відповідно до Указу Президента України, орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджені: Володимир Лазін, Володимир Сандига, Вадим Хвіст, Максим Напалков та Олександр Сухом’ясов.
Крім того, відзначенням «За хоробрість в бою» (посмертно) нагородили Олександра Трушнікова, яке вручено на честь його відваги в умовах бойових дій.
Реклама
Ця подія стала важливим знаком вшанування пам’яті воїнів, які віддали своє життя за мир і спокій в Україні, зокрема на території Черкащини.
