Новини

Жінка з Черкаського району під судом за подвійне отримання земельної ділянки

У Черкаському районі на розгляд суду передали обвинувальний акт щодо місцевої жительки, яку підозрюють у шахрайстві при отриманні земельної ділянки. Відомості про справу оприлюднені пресслужбою обласної прокуратури.

У 2017 році жінка скористалася правом на безоплатну приватизацію земельної ділянки площею 1,7 гектара для особистого селянського господарства, що розташовувалась на території Кіровоградської області.

Після зміни місця проживання вона подала заяву до однієї з сільських рад Черкаського району на отримання ще однієї земельної ділянки площею 2 гектари, також для ведення особистого господарства.

Реклама

Правоохоронці з’ясували, що в документах жінка навела недостовірну інформацію, стверджуючи, що не використовувала своє право на безкоштовну приватизацію землі раніше.

Внаслідок цього вона незаконно отримала землю у власність. Наразі обвинувальний акт уже скеровано до суду для розгляду.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама