Новини

В Умані іноземця видворили за межі України через використання двох паспортів

В Умані викрили схему незаконного перебування іноземця, який намагався обійти правила через наявність двох паспортів. 43-річного чоловіка примусово видворили з України, доставивши до державного кордону. За інформацією міграційної служби, іноземець мав паспорти громадянина Республіки Молдова та Румунії. У 2021 році він змінив своє ім’я, що призвело до оформлення молдовського паспорта з новими персональними даними.

Правоохоронці встановили, що чоловік використовував обидва документи для перетину кордону: він в’їжджав в Україну за одним паспортом, у межах дозволеного терміну, а потім виїжджав і знову повертався за іншим документом. Це фактично дозволяло йому уникати правила перебування “90 днів протягом 180”.

Реклама

Під час перевірок було з’ясовано, що обидва паспорти належать одній й тій же особі. За перевищення дозволеного строку перебування чоловіка було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф у розмірі 3 400 гривень. Оскільки він не мав постійного місця проживання та достатнього фінансового забезпечення, а також існували ризики ухилення від самостійного виїзду, було прийнято рішення про примусове видворення з України. Також йому заборонено в’їзд на територію країни строком на п’ять років.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама