Сергій Куліш визнаний найкращим спортсменом травня на Черкащині після успіху на ЧЄ
На Черкащині підбили підсумки спортивного травня, визначивши кращого спортсмена місяця. Переможцем став стрілець Сергій Куліш, який успішно представив Україну на чемпіонаті Європи.
Експертна комісія відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області ухвалила відповідне рішення після аналізу результатів місцевих спортсменів на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Загалом на розгляд подали трьох кандидатів.
В результаті обговорень призові місця у щомісячному рейтингу здобув Сергій Куліш, який у травні показав відмінні результати на континентальній першості, підтвердивши свій статус одного з провідних спортсменів регіону.
Реклама
На нагороду також претендували веслувальниця Дар’я Хрипко та велосипедист В’ячеслав Коноплянко, які достойно виступили на змаганнях, але не змогли обійти Куліша у загальному рейтингу.
Сергія Куліша і його тренера буде відзначено премією від олімпійського осередку Черкащини.
