Новини

На Черкащині ліквідували наркогрупу, яка заробляла 200 тисяч гривень на місяць

На Черкащині правоохоронці припинили діяльність наркогрупи, яка займалася незаконним збутом амфетаміну. У складі групи були 49-річний організатор та двоє його спільників, віком 34 і 40 років. Відзначається, що щомісячний дохід від їхньої злочинної діяльності перевищував 200 тисяч гривень.

Реклама

Організатора злочинної групи затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому було пред’явлено підозру за фактом незаконного збуту наркотичних засобів і психотропних речовин, вчиненого за попередньою змовою групою осіб. Наразі тривають слідчі дії, а також вирішується питання щодо запобіжного заходу для підозрюваного, і встановлюється роль інших учасників групи.

By Анатолій Білий

Журналіст

Реклама