Новини

На Черкащині зафіксували 45 випадків гострих кишкових інфекцій за тиждень

У Черкаській області за тиждень зареєстрували близько п’яти десятків випадків гострих кишкових інфекцій. З 25 по 31 травня зафіксовано 45 випадків захворювання. Це на 27,4% менше, ніж у той же період минулого року, коли було зареєстровано 62 випадки.

Найбільше хворих на гострі кишкові інфекції виявлено в Черкаському районі – 20 осіб. В Уманському районі захворіли 13 людей, у Звенигородському – 9, а в Золотоніському – 3 особи.

Реклама

Серед захворювань переважали гастроентероколіти невстановленої етіології, які склали понад 62% усіх випадків. Частка гастроентероколітів, що мають встановлену етіологію, становила понад 31%, а випадків сальмонельозу – майже 7%. Спорадичні випадки сальмонельозу зафіксовано у Тальнівській, Чорнобаївській та Корсунь-Шевченківській територіальних громадах. Додатково, випадки ротавірусної інфекції виявлено у Білозірській та Черкаській громадах.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама