Новини

Громадянка Грузії вдруге оштрафована в Україні за перевищення строку перебування

На Черкащині іноземка отримала повторний штраф за порушення міграційного законодавства. У Звенигородському районі працівники міграційної служби виявили 33-річну громадянку Грузії, яка перевищила дозволений строк перебування в Україні. Жінка прибыла до України в листопаді 2025 року. Під час перевірки фахівці виявили, що вона вже притягувалася до адміністративної відповідальності за аналогічне порушення та має рішення про примусове повернення.

Реклама

За повторне порушення законодавства іноземку оштрафували на 5100 гривень, а також знову ухвалили рішення про її примусове повернення. Жінка зобов’язалася залишити територію України протягом місяця. До відповідальності за її дії притягнули також приймаючу сторону, якій доведеться сплатити штраф у розмірі 1700 гривень.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама