В Черкасах водій на підпитку перевозив наркотики: деталі інциденту з поліцією
У Черкасах водій з ознаками сп’яніння потрапив у поле зору патрульних. Інцидент стався під час перевірки на вулиці В’ячеслава Чорновола, коли правоохоронці зупинили автомобіль “Mitsubishi Galant” за порушення правил дорожнього руху.
Спілкуючися з водієм, інспектори помітили явні ознаки наркотичного сп’яніння та запропонували пройти огляд у лікаря-нарколога, з чим чоловік погодився.
Крім того, на нього склали постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП — за керування транспортним засобом без полісу обов’язкового страхування.
Реклама
Під час подальшого спілкування водій почав поводитися нервово і уникав розмови. Після проведення поверхневої перевірки, поліцейські виявили у нього пакетик із порошкоподібною речовиною, імовірно, наркотичного походження.
На місце події була викликана слідчо-оперативна група, яка вилучила виявлені речовини для проведення експертизи.
