Новини

Чоловік на Черкащині заплатить 200 тисяч за незаконний вилов риби в заказнику

На Черкащині чоловік зобов’язаний відшкодувати понад 200 тисяч гривень за незаконний вилов риби. Черкаська окружна прокуратура через суд домоглася компенсації шкоди, завданої незаконними діями з вилову водних біоресурсів.

З’ясувалося, що житель Черкаського району ловив рибу на території ландшафтного заказника «Рогозинські острови», застосовуючи заборонене знаряддя лову — месинову сітку. Унаслідок його незаконних дій державі було завдано збитків на понад 200 тисяч гривень.

Реклама

Для відшкодування цієї шкоди прокуратура звернулася до суду, який підтримав позов і зобов’язав порушника компенсувати завдані збитки. Після набрання рішенням суду законної сили, кошти будуть стягнуті на користь держави.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама