Новини

На Черкащині висадили понад 5 мільйонів дерев у нових лісах цієї весни

На Черкащині завершилась весняна лісокультурна кампанія, яка тривала з березня. Лісівники висадили понад 5 мільйонів сіянців майбутнього лісу. У рамках кампанії були створені нові ліси на площі 8,5 гектара, а лісовідновлення проведено на 645,7 гектара.

Загалом на Черкащині висадили 5,16 мільйона сіянців. Основу нових насаджень склали традиційні для регіону дерева: дуб звичайний і сосна звичайна, а також ясен, клен, граб, ялина, модрина європейська та кісточкові породи. Важливою частиною кампанії стало доповнення раніше висаджених лісових культур — заміна рослин, які не прижилися, та догляд за молодими насадженнями.

Реклама

На рівні Центральної філії ДП «Ліси України», до якої входить і Черкащина, за весняний сезон було висаджено понад 8,3 мільйона сіянців на площі понад 1,3 тисячі гектарів. Для Черкащини цей обсяг став найбільшим серед областей філії.

By Марина Шовкопляс

Журналістка

Реклама