На Черкащині водій у стані сп’яніння насмерть збив підлітка і втік з місця ДТП
На Черкащині до суду направили справу водія, який у стані сп’яніння став причиною смертельного наїзду на підлітка. Обвинувачення висунули 36-річному жителю Звенигородського району, який стикнувся з кількома тяжкими злочинами, пов’язаними з аварією. Трагедія відбулася в ніч на 15 листопада 2025 року в селі Шендерівка.
Чоловік, керуючи вантажівкою “ЗІЛ-131”, порушив правила дорожнього руху і наїхав на 17-річного пішохода, що рухався узбіччям у попутному напрямку. Від отриманих травм, зокрема, тяжкої черепно-мозкової травми, підліток загинув на місці.
Реклама
Експертиза виявила, що в крові водія було 1,47 проміле алкоголю. Після наїзду він не зупинився, не викликав швидку допомогу і залишив місце події, фактично залишивши потерпілого без допомоги. Додатково слідство встановило, що чоловік перед цим незаконно заволодів вантажівкою “ЗІЛ”, яка належить державному підприємству “Ліси України”. Він також не мав права керувати транспортом, оскільки раніше його позбавили водійських прав за аналогічне правопорушення.
Обвинуваченому інкримінують кілька статей Кримінального кодексу України: порушення правил дорожнього руху у стані сп’яніння, яке спричинило смерть потерпілого; залишення в небезпеці; незаконне заволодіння транспортним засобом і умисне невиконання судового рішення. Справу розглядатиме суд.
