21-річна рятувальниця Олександра Щебілова подолала втрату руки і дякує за життя
21-річна рятувальниця Олександра Щебілова втратила руку під час повторної атаки в Харкові 15 червня. Вона розповіла, що в момент удару перебувала лише за десять метрів від колег, які загинули. Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля ініціював збір коштів для підтримки Олександри.
Олександра зазначила, що отримує багато підтримки і впевнена, що втрата кінцівки не завадить їй жити повноцінно. Трагічна ніч 15 червня для неї розпочалася на цивільному підприємстві, куди влучила російська ракета. За кілька годин після цього сталася повторна атака. У той момент дівчина була приблизно в десяти метрах від п’яти інших рятувальників, які загинули внаслідок обстрілу.
Реклама
Власник пошкодженого підприємства доправив Олександру до лікарні. Вона встигла зателефонувати батькові та надіслати йому голосове повідомлення. Лікарям не вдалося врятувати потерпілу кінцівку, але стан дівчини зараз стабільний. На ліжку Олександри можна побачити м’які іграшки — подарунки від колег.
“Я не відчуваю, що в мене немає руки, розумію, що треба рухатися далі. Кажу: дякую, що ми взагалі залишилися живими. Треба рухатися просто далі”, – поділилася вона.
