На Черкащині через небезпечну воду з криниці госпіталізували чотиримісячну дитину
На Черкащині в одному з сіл Звенигородського району зафіксували випадок водно-нітратної метгемоглобінемії у чотиримісячної дитини. Дитина була госпіталізована з тривожними симптомами: синюшністю шкіри, задишкою та млявістю. Лікарі змінили діагноз на «водно-нітратна метгемоглобінемія». Завдяки своєчасному медичному втручанню стало можливим стабілізувати стан малюка.
Реклама
Під час епідрозслідування було виявлено, що дитина перебувала на штучному вигодовуванні. Для приготування суміші “Nutrilon” використовувалася вода з індивідуальної криниці, розташованої на території приватного домоволодіння. Лабораторні дослідження показали, що вміст нітратів у цій воді майже вдесятеро перевищує гігієнічний норматив.




